הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך: ‏01/02/2023

אנחנו קפה לנדוור מאמינים שנגישות היא תנאי הכרחי לחברה שוויונית, צודקת ומשגשגת, ולכן שמים דגש על כך שכלל המשתמשים בשירותינו יקבלו שירות שוויוני.

כללי

אתר אינטרנט נגיש הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות, האתר נבדק בתוכנת הקראה קולית מסוג NVDA. התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, ובהתאם לתקן הישראלי ת”י 5568 לרמה AA.

התאמות נגישות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר

  • באתר מותקן סרגל נגישות שמאפשר לשנות את הנראות של הטקסט (הגדלה, הקטנה, שינוי סוג הפונט), לשנות את הניגודיות והצבעוניות של הדף לגווני אפור ומספר אפשריות נוספות, וכן להדגיש את הקישורים.
  • האתר רספונסיבי ואפשר לגלוש בו במכשירים מסוגים שונים, מחשבים, טלפונים וכד’.
  • מבנה הדפים באתר הוא אחיד.
  • יש באתר מפת אתר – כך שניתן למצוא את המידע הנחוץ בקלות
  • הטקסט באתר ברור וקריא וניתן להגדיל אותו לפי התורך בשימוש בקיצורי מקלדת למשל (+ctrl), הקישורים ברורים.
  • ניתן לשנות את ניגודיות הצבעים באתר בעזרת ההגדרות במערכת ההפעלה של המכשיר או באמצעות הגדרות הדפדפן.
  • ניתן לגלוש באתר בגלישת מקלדת, ולעקוב אחר הגלישה על ידי הפוקוס המובנה באתר.

חשוב לציין כי למרות מאמצנו להנגשת כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו מספר עמודים המכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, וייתכן כי עמודים נוספים אינם נגישים כנדרש בשל טעות טכנית כלשה, אם מצאתם בעיה ניתן לפנות לרכזת הנגישות שלנו והיא תטופל.

אנו עובדים כרגע על בניית אתר אינטרנט חדש וידידותי עבור לקוחותינו, שיעלה לאוויר במחצית הראשונה של שנת 2023, חווית המשתמש תהיה טובה ונגישה יותר, יש למה לחכות.

הסדרי הנגישות

הסדרי הנגישות בחנויות שלנו, כולל פרטי התקשרות בטלפון וואטצ’אפ, מפורטים בדף החנויות.
נתב השיחות בחברה נגיש.
אם נתקלתם בבעיה בביצוע הזמנה באתר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1-700-500-676, או במייל [email protected], לביצוע ההזמנה.

פרטי רכז הנגישות

במידה וברצונכם לקבל מידע או עזרה בנושאי נגישות, הנכם מוזמנים לפנות אל מנהל האתר, מייל: [email protected] נייד:054-4364421.