החברים שלנו נהנים מהנחות, צוברים נקודות, ומקבלים מתנות! התחברות/הצטרפות

הסיפור שלנו

מי אנחנו

בואו להכיר אותנו לעומק.

בשנת 1919, הקים משה לנדוור בית קפה קטן במרכז ברלין, ועם הצעד הקטן הזה מתחיל הסיפור המיוחד של קפה לנדוור. לצד בית הקפה, שהפך במהרה לפופולרי, נפתח בית קלייה, בו עסקה משפחת לנדוור בקליית הקפה. ברוח השינויים שחלו בגרמניה בשנת 1933, בחרה משפחת לנדוור לעלות לארץ, טרם הקמת המדינה, ולהתמקם ברחוב אלנבי בתל אביב.

עוד לפני הכרזת העצמאות של מדינת ישראל, קפה לנדוור הפך לאחד ממותגי הקפה הפופולריים ביותר בארץ. לאחר קום המדינה, בתקופת הצנע של שנות ה-50, שווקו בארץ בעיקר תחליפי קפה על בסיס ציקוריה. קפה אמיתי אפשר היה להשיג רק בלנדוור, מה שהפך את בית הקלייה של קפה לנדוור למוקד משיכה לאוהבי הקפה במדינה הצעירה. רבים נהרו לחנות המפעל מדי יום כדי לרכוש קפה אמיתי, מצרך הנחשב לנדיר במשך שנות הצנע הארוכות.

עם השנים, האהבה לקפה לנדוור גדלה והביקוש צמח. בשנת 1964 הבין שמואל, בנו של משה לנדוור כי בית הקלייה הקטן ברחוב אלנבי כבר אינו יכול לספק את דרישות הלקוחות, לכן החליט להעביר את בית הקלייה למבנה גדול באזור התעשייה בחולון, שם הוא שוכן עד היום.

בתחילת שנות ה-80 מכר משה לנדוור את המפעל למשפחת פדרמן, אך גם לאחר המעבר לבעלות החדשה, שמרו  בחברה על המתכונת המשפחתית ועל שיטות הייצור הייחודיות, שהפכו את קפה לנדוור לסיפור מיוחד.  

כחלק מהתעוררות המותג, בשנת 2004 חברו קבוצת יזמים מעולם המסעדנות וחיי הלילה של תל אביב לבית הקלייה הוותיק, כדי להקים את רשת בתי הקפה לנדוור. בתי קפה אלה עשו הרבה כבוד למורשת של משה לנדוור שהחלה בבית הקפה בברלין של 1919.

כיום, מפעל הקלייה של קפה לנדוור עומד בתקנים המחמירים ביותר 22000:2005, ומוביל בחזית הטכנולוגיה ובקרת האיכות בתחום הקפה.
אנחנו ממשיכים לפעול להגשמת חזון המותג, להוביל ולהטמיע תרבות וחוויית קפה בבית, בעבודה ובמקומות הבילוי, ולהביא חידושים לעולם הקפה, כפי שעשינו מאז ומתמיד.

קפה לנדוור
מי אנחנו

בזכות השמירה הקנאית על המסורת המשפחתית רוויית האהבה לקפה, יכולים גם היום לקוחות אוהבי קפה ליהנות מקפה קלוי, טחון ואיכותי, במיטב המסורת שהחל משה לנדוור מעל 100 שנה.
החזון של קפה לנדוור הוא לקדם ולהטמיע תרבות שתיית קפה בבית, בעבודה ובמקומות הבילוי, ולהמשיך להכניס חידושים בענף, כפי שעשינו מאז ומתמיד.

לנדוור – משפחה של קפה מאז 1919

עגלת קניות
יש לי חשבון באתר

פעם ראשונה שלי כאן?

התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
JUNAMIבניית אתרים JUNAMI
חנות
רשימת המועדפים
0 פריטים עגלה
החשבון שלי