הקפסולות החדשות של קפה לנדוור

new_capsuls

הקפסולות החדשות של קפה לנדוור

 

חברת קפה לנדוור משיקה סדרת קפסולות חדשות קפה למכונה קפה ביתית על בסיס תערובות הקפה המוכרות והאהובות של רשת בתי הקפה. כל התערובות מגיעות בקפסולות קפה אטומות במיוחד עשויות אלומיניום, אשר עוזרות גם לשמור על המכונה הביתית ולהאריך את חייה.

Double Roast

קפסולותל לנדוור מכילות תערובת קפה בעלת דרגת החוזק הגבוהה ביותר – 12, משלבת זני ערביקה ורובוסטה אשר עוברים קלייה כפולה, המעניקה לתערובת גוף מלא וטעם עשיר. הקלייה הכפולה מונעת טעמים שרופים המאפיינים קליה כהה בשיטה הרגילה. התערובת מיועדת לחובבי הקפה החזק במיוחד.
לעמוד המוצר – לחצו כאן

קפסולות קלייה כפולה

תערובת הבית

קפסולות קפה המכילות את התערובת שנבחרה לשאת את השם "תערובת הבית" של רשת קפה לנדוור, אשר מכילה זני ערביקה ורובוסטה ומצטיינת בטעמים של שוקולד מריר ואגוז נפלאים וארומה משובחת. התערובת מיוצרת בקליה מסורתית, המעניקה לה טעם עשיר וגוף נעים. הרשת עושה כל מאמץ להביא לכם את הטעמים של בית הקפה הביתה.
לעמוד המוצר – לחצו כאן

 

קפסולות תערובת הבית

נטול קפאין

קפסולות קפה המכילות פולי קפה שעברו תהליך טבעי, במים, בניגוד לסוגי קפה נטול קפאין אחרים אשר עוברים תהליך כימי. השיטה מבטיחה שמירה על טעמי הקפה, ועל איכותו. גם במקרה של התערובת נטולת הקפאין אין התפשרות על הטעם – מדובר בקפה עם טעמים חזקים ומורגשים, ארומה מלאה וגוף בינוני.
לעמוד המוצר – לחצו כאן

קפסולות נטולות קפאין

קוסטה ריקה – בקרוב!

קפה ערביקה חד-זני (בניגוד לתערובות המורכבות מזנים שונים) מקוסטה ריקה, כפי ששמו מעיד, בעל גוף וחוזק בינוניים, וטעמים המזכירים שוקולד ושקדים. פולי הקפה גדלים על צלעות ההרים, והשילוב של האקלים הטרופי והגובה שבו גדלים הפולים מייצר קפה בעל ארומה מורגשת וחמיצות נעימה. אלו הן קפסולות קפה המיועדות לחובבי הקפה שמעוניינים בקפה פחות חזק.

 

קפסולות קוסטה ריקה

גואטמלה – בקרוב!

קפה ערביקה חד-זני מגואטמלה, אשר גדל באדמה עשירה במינרלים בסמוך להרי געש. השילוב של האדמה הגעשית והגובה שבו גדלים פולי הקפה מיצר קפה עם גוף בינוני, ארומה מלאה וטעם חזק המזכיר טעמי שוקולד, תפוז ודבש. זהו קפה המתאים לחובבי האספרסו.

 

קפסולות גואטמלה

ברזיל – בקרוב!

קפה המגיע מיצואנית הקפה הגדולה בעולם – ברזיל. זהו קפה ערביקה חד-זני, אשר מתאפיין בחמיצות קלילה, ובטעמים בינוניים קלילים המזכירים קרמל ולחם קלוי. אלו הן קפסולות קפה המתאימות לחובבי הקפה העדין יותר, אך עם זאת בעל טעם מורגש וארומה מלאה.

 

קפסולות ברזיל

 

/ Uncategorized, מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות