שירותי משלוחים חדשים בקפה לנדוור

קפה לנדוור

שירותי משלוחים חדשים בקפה לנדוור

גם אם במקרה אינכם גרים בקרבת אחת מחנויות הקפה שלנו, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על הקפה האיכותי שלנו. בעזרת אפשרויות השילוח שלנו המוצרים של לנדוור יגיעו רחוק, לכל מקום שתרצו.

היות ואנו יודעים שלא כל האנשים דומים אנו מבינים שאין כזה דבר מושלם: לכן גם שיטת השילוח צריכה להשתנות מאדם לאדם. בקפה לנדוור הבנו שכדי שתהיו מרוצים עלינו להציע לכם אפשרויות בחירה בין שיטות השילוח שלנו. נכון להיום עומדות לרשותכם שתי אפשרויות שילוח בפריסה ארצית: משלוח עד הבית ומשלוח לנקודת איסוף. כך תוכלו לקבל את כל המוצרים שהזמנתם ישירות אליכם או לאסוף אותם מנקודת האיסוף שנקבעה, בזמנכם הפנוי.

יש לנו שתי אפשרויות משלוח עבורכם:

אפשרות 1: משלוח עד הבית

 • מה זה?
  משלוח עד הבית מבוצע על ידי חברת שילוח בעלות של 40 שקלים. לקונים בסכום של 400 ₪ ומעלה השירות יינתן בחינם.
 • איך?
  משלוחים עד הבית מבוצעים תוך שלושה ימי עסקים מיום ההזמנה (לא כולל).
 • כמה עובדות חשובות:
  המשלוחים מבוצעים על ידי נהג אשר יוצר עמכם קשר למסירת המשלוח. במידה ואתם לא זמינים המשלוח יחזור למרכז ההפצה ויבוצע ניסיון לתיאום משלוח חוזר ליום המחרת.
 • יתרונות
  המשלוח יגיע ישירות אליכם, עד פתח הבית, העסק או כל יעד בו תבחרו תוך שלושה ימים.
 • חסרונות
  שיטת משלוח זו מחייבת זמינות מקסימלית. במידה ואתם פחות זמינים או שאוהבים לבצע דברים בזמן שלכם האפשרות של משלוח לנקודת איסוף תתאים לכם יותר. כמו כן חשוב לדעת כי ביעדים מרוחקים כמו אילת או ישובים מבודדים מקבלים את המשלוחים בתדירות נמוכה יותר.

אפשרות 2: משלוח לנקודות איסוף

 • מה זה?
  משלוח לנקודת איסוף מבוצע על ידי חברת שילוח בינלאומית ומציע שיטה חדשנית שהפכה בשנים האחרונות לסטנדרט החדש בענף השילוח בישראל. כמדי יום מפוזרים המשלוחים לנקודות איסוף ברחבי הארץ ומחכים להיאסף.
 • איך?
  המשלוחים מפוזרים למאות חנויות נוחות ולוקרים בכל הארץ, הפתוחות שעות ארוכות, גם בשעות הערב. לחיפוש נק’ איסוף קרובה אליכם – לחצו כאן . כאשר החבילה מגיעה אל נקודת האיסוף שנבחרה תקבלו SMS ולאחר הצגתו בחנות הנוחות תוכלו לאסוף את המשלוח.
 • כמה עובדות חשובות:
  אפשרות משלוח זו עולה לכם 25 שקלים בלבד ומוצעת בחינם לאחר רכישת מוצרים בסכום של 250 שקלים ומעלה.
 • יתרונות
  לשיטה זו ישנם כמה יתרונות ביניהם: מהירות, נוחות, זמינות בשעות ארוכות יותר ועוד. בנוסף באמצעות השיטה תוכלו לאסוף את המשלוחים מנקודת האיסוף בזמן הנוח ביותר עבורכם.
 • חסרונות
  עליכם לאסוף את המשלוח מנקדת האיסוף והוא לא מגיע ישירות עד אליכם.

אלו המוצרים שמחכים לכם באתר:

קפסולות קפה לנדוור, פולי קפה, קפה טחון, קפה שחור, מכונות קפה לבית ולמשרד, מקינטות, מטחנות קפה, מוצרי תחזוקה למכונות קפה, ספלים, מקציפי חלב ועוד.

אנו בקפה לנדוור מזמינים אתכם להרכיב לעצמכם חבילת מוצרים שתעורר את כל החושים ישירות דרך האתר ולבחור את שיטת המשלוח בהתאמה לצרכים האישיים שלכם.

/ מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות