ראיון: משרד הרצוג פוקס נאמן

ראיון: משרד הרצוג פוקס נאמן

ראיון עם משרד עורכי הדין הרצוג, פוקס, נאמן – לקוח החטיבה המשרדית

 

 

מתי המשרד הוקם ובמה מתמחה?
משרד עוה"ד הרצוג פוקס נאמן ושות', נוסד בשנת 1972 על ידי נשיא המדינה לשעבר, עו"ד חיים הרצוג המנוח, עו"ד מיכאל פוקס ופרופ' יעקב נאמן יבדל"א. זהו משרד עורכי הדין המוביל בישראל מזה שנים, אשר זכה למעמדו היוקרתי בעולם המשפט הישראלי בזכות פעילות ענפה בצמתים המשפטיים המרכזיים אשר עיצבו את הכלכלה הישראלית. המשרד מתמחה בכל תחומי המשפט המסחרי והמנהלי ומעניק את שירותיו ללקוחות ישראליים ובינלאומיים מהמעלה הראשונה.

כמה אנשים נמצאים במשרד והיכן ממוקם?
המשרד ממוקם בתל אביב.
עובדים בו למעלה כ-350 עובדים, מתוכם למעלה מ-215 עורכי דין (ובהם 75 שותפים), החולשים על יותר מ-30 מחלקות ייעודיות ומקצועיות, חלקן ראשונות או יחידות מסוגן בישראל.

מה הערך המוסף או הייחודיות בעבודה של לקוחות מול המשרד שלכם?
הרמה המקצועית המעולה של אנשי הצוות והעובדה שהמשרד משמש כתחנה אחת לכל הנושאים המשפטיים של הלקוחות (One stop shop). רבים מאנשי הצוות המשפטי הינם דוברי אנגלית כשפת אם, וחלקם הוסמכו כעורכי דין בחו"ל וצברו ניסיון מעשי במשרדים מובילים בארה"ב, אירופה ואוסטרליה. מרביתם אף מוכרים כמובילים בתחומם בארץ. המשרד משמש כצומת דרכים לייצוג מרבית החברות הרב-לאומיות הפועלות בישראל וחברות מובילות מתחומים מגוונים ברחבי העולם.

כיצד הקפה משתלב בחיי המשרד?
מידי בוקר, רוב העובדים ניגשים למכונת הקפה, מכינים אספרסו או קפה הפוך שיעזור להם לפתוח את היום ו"להתניע" מנועים לקראת יום עבודה חדש.
גם לפני פגישה חשובה עם לקוח, כוס הקפה הוא הפתרון האידיאלי להגיע לפגישה במיטבך.
בנוסף, כל יום בשעות אחה"צ ישנה תנועה ערה באזור הקפה, משום שזו שעה שהעובדים צריכים אנרגיה נוספת ולכן כולם מתרעננים על ידי שתיית כוס קפה מעוררת, עוצרים לשיחה קצרה עם חברים, ואז חוזרים להמשיך בעבודה.
לעיתים, גם בשעות הלילה המאוחרות קיים סיכוי גבוה שיימצא מישהו ליד מכונת הקפה, זוהי נקודת אור במשרד לאחר יום עבודה קשה.
מסורת נחמדה מתקיימת מידי יום ראשון, בו מתקיים מפגש של כל המתמחים במשרד, הכולל קפה ועוגה שבו מעבירים חוויות מהשבוע האחרון, מתכננים את העבודה לשבוע הבא, משתפים רעיונות ובוחנים דרכים לשפר את השירות שלנו ללקוחות.
לסיכום, אין ספק שהקפה הוא חלק בלתי נפרד מחיי היום-יום במשרד!

איזה קפה הכי נפוץ במשרד?

קפה הפוך הוא ללא ספק הקפה הנפוץ במשרד.

/ מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות