טרנדים בעולם הקפה לשנת 2019

תצוגה כניסה

טרנדים בעולם הקפה לשנת 2019

עבור אלו מאיתנו שאוהבים את הקפה של הבוקר ואת כל כוסות הקפה שבאות לאחר מכן לאורך היום, חשוב לדעת ולהיות מעודכנים בטרנדים החמים והאחרונים מעולמם של פולי הקפה המעולים. אם גם אתם צרכנים קבועים של קפה ויותר מכך, אם תחום העיסוק שלכם הוא סביב עולם הקפה, כנראה שתרצו לדעת מה צרכני הקפה מכל העולם מעדיפים, יודעים ומחדשים בשנת 2019.

הפסקות קפה בעבודה

כפי שכולנו התרגלנו כבר, הפסקות הקפה בעבודה הן לא רק עובדה מוגמרת, הן ממשיכות להשתדרג. יותר ויותר מקומות עבודה מבינים את חשיבות הקפה עבור העובדים, סביב כל התרבות המשרדית והפסקות הקפה הקבועות. ההבנה הזו באה לידי ביטוי בכך שמקומות עבודה מספקים לעובדים אפשרויות יותר מגוונות להכנת הקפה שלהם, בין אם מדובר במכונות קפה חדישות, בטחינה של פולי קפה טריים או במגוון גדול של טעמים ופולי קפה מסוגים שונים.

הדפסות על קפה

אחד הטרנדים שהתחילו את דרכם בשנים האחרונות, הולך ומתבסס והופך לנפוץ יותר במגוון מקומות. מכשירים ייחודיים שיכולים ליצור תמונה מדויקת על גבי ספל הקפה שאתם עומדים לשתות, קיימים במגוון בתי מלון, מסעדות ואפילו משרדים. זהו טרנד נחמד שנראה שמלהיב את קהילת אוהבי הקפה סביב העולם, לצד העובדה שניתן לשתול במכונות המדפיסות פחות או יותר כל תמונה שתחפצו בה.

שתיית קפה קר

לא מדובר כאן באיזשהו חידוש מרטיט, אבל שתיית קפה קר תמיד נאבקה על מקומה במד הפופולריות בקרב אוהבי הקפה סביב העולם. בשנה האחרונה וכעת בשנת 2019, הקפה הקר מבסס את מקומו היטב, כאשר לא מדובר רק באייס קפה במרקם של ברד, אלא גם בסגנון של קפה רגיל עם קוביות קרח, לצד כל מיני טעמים שישדרגו את הטעם וקצת קצף מעל כדי לספק תמונה טובה לאינסטגרם.

קפה גורמה

בעקבות הנגישות העצומה של פולי קפה והקלות שבה ניתן להכין קפה בשנים האחרונות באמצעות מכונות שעושות את רוב העבודה בשבילנו, ישנם חובבי קפה שדווקא התגעגעו לשיטות הישנות שדורשות מהם לעבוד עבור ספל הקפה החם. המגמה כיום בקרב צרכני קפה ביתיים, היא לרכוש מכשירי אספרסו ואפילו לטחון בעצמם פולי קפה, על מנת ליהנות מהספל המושלם.

הקפה כאן כדי להישאר

בישראל בפרט ובכל שאר העולם, החידושים בתחום הקפה ממשיכים להפתיע ומגיעים כמעט על בסיס יומי. במידה וגם מחזור הדם שלכם מכיל 50% קפה, כנראה שתרצו להמשיך ולהישאר מעודכנים בכל החידושים, הטעמים והטרנדים שעולם הקפה ממשיך לברך אותנו בהם.

/ מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות