חנות הקפה של לנדוור – ההשקה!

חנות הקפה של לנדוור – ההשקה!

בתחילת חודש יולי השקנו באופן רשמי את חנות הקונספט החדשה שלנו ברמת החייל – חנות הקפה של לנדוור

בחנות תמצאו מגוון אדיר של מכונות קפה, תערובות קפה ייחודיות, קפסולות ופודים ומבחר מוצרים נלווים להשלמת חוויית הקפה בבית או במשרד. המהלך מהווה צעד ראשון עבורנו בו נציע את מגוון מוצרי הקפה בחנות מתמחה וייעודית לקפה. כחלק מהאסטרטגיה שגובשה בחברה, אנו מעוניינים ליצור חווית קפה אישית ומקצועית יותר גם לקהל הביתי / משרדי. לכן, החלטנו להקים את חנות הקפה כמענה לחובבי הקפה באשר הם.

המגמה שנרשמת בשנים האחרונות עם צמיחת בתי הקפה בישראל, אשר מביאים את הבשורה של קפה איכותי לכלל הצרכנים, מתחילה לחדור גם לשוק הביתי והמשרדי והדרישה לקפה איכותי עולה גם שם. כיום יותר אנשים מבינים כי יצירת תערובת קפה איכותית היא אמנות ומומחיות בדומה לתהליך של יצירת יין או שמן זית.

לצד מוצרי מפעל הקפה נמכרים בחנות מכונות ומוצרי מותג הקפה האיטלקי, illy, אותו אנו מייבאים בצורה בלעדית לישראל. כמו כן, אנו מציעים מגוון מוצרי קפה ממותגים אחרים של חברות מהארץ ומהעולם, על מנת ליצור מגוון גדול של טעמים, תערובות וחידושים.

מנכ"ל חטיבת הסחר והשיווק, יאיר שפירא: "בזאת החברה ממשיכה את חזונו של משה לנדוור, שהקים את בית הקלייה הראשון בברלין בשנת 1919, להקים חברה שמתמחה ומתעסקת רק בקפה בכל הערוצים, בצורה המקצועית והחווייתית ביותר. מהלך זה לוקח את המומחיות ואהבת הקפה צעד אחד נוסף לקראת הצרכן ולטובת קידום תרבות הקפה הצומחת בישראל".

 

ניתן להתרשם גם מחנות הקפה האינטרנטית שלנו כאן

—————————————————————————-

כתובת החנות:

ראול ולנברג 24, מגדלי זיו, רמת החייל.

שעות פעילות:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
יום ו' 9:00-14:00

/ מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות