אספרסו אילי עכשיו במטבח הביתי

אספרסו אילי עכשיו במטבח הביתי

האספרסו המשובח של illy מגיע למטבח הביתי

שיתוף פעולה חדש בין חברת קפה לנדוור, יבואנית illy בישראל, לבין חברת ניופאן הופך את מכונות הקפה הביתיות של illy לזמינות הרבה יותר.

אתם נהנים מהיצע מכונות מורחב וצריכים רק לבחור קפסולה כדי למזוג לעצמכם בבית קפה מצוין

אנשים שאוהבים קפה ויודעים להעריך ספל קפה טוב מוכנים לעשות דרך ארוכה כדי לקבל את המשקה המושלם.

האמת? אין צורך. יש מי שיעשה עבורכם את העבודה או לפחות את מרביתה.

כבר 11 שנים, מאז 2004, חברת קפה לנדוור מייבאת לישראל את כל מוצרי חברת הקפה האיטלקית illy, הידועה כחברת האספרסו הטובה בעולם.
את הטעם והארומה של illy אתם בטח כבר מכירים מבתי הקפה והמסעדות הנבחרות שבהם מוזגים את האספרסו האיטלקי.

חברת illy פיתחה באוניברסיטת הקפה שלה את קפסולות  IPERESPRESSO ומחזיקה בחמישה פטנטים בינלאומיים, האחראים בין היתר על הטעם המשובח.

 

כעת, בעקבות מהלך שיווקי פשוט וחכם, יהיה לכם קל הרבה יותר ליהנות מאספרסו או קפוצ'ינו מעולים גם על הספה בסלון.

החידוש הוא שיתוף הפעולה של קפה לנדוור וחברת ניופאן המתמחה בשיווק מכשירי חשמל ביתיים ומפיצה מוצרים של מותגים גדולים כמו טושיבה, טפאל, באוקנכט, דלונגי ורבים אחרים.

כעת גם illy מצטרפת לרשימה, והמשמעות היא שמכונות הקפה הביתיות של המותג האיטלקי יהיו זמינות לרכישה בכל אחת מרשתות מכשירי החשמל הגדולות וכמובן גם בסניפי חנויות ניופאן ברחבי הארץ.
לא רק המכונות יהיו זמינות יותר – גם קפסולות הקפה, שעד כה ניתן היה לרכוש בחנות של לנדוור ובאתר החברה בלבד, יוצעו למכירה ברשת חנויות ניופאן.

היצע הקפסולות של אספרסו illy כולל 11 טעמים: ארבעה טעמים קלאסיים של קלייה רגילה, קלייה כהה, "לונגו" ונטול קפאין, ושש תערובות מונו-ערביקה, חד-זניות, ממדינות שונות בעולם.

בנוסף יוצע מוצר נוסף בלעדי ל-illy: קפה דל קפאין טבעי שנקרא idillyum.

הקפה דל הקפאין הטבעי הוא זן מיוחד שגדל באל-סלבדור ופותח במסגרת שיתוף פעולה בין האוניברסיטה לקפה של illy לבין חברת ביוטכנולוגיה.

מחירי הקפסולות של illy דומים למחירי הקפסולות של המתחרה – 2.5 ש"ח לקפסולה כולל מע"מ, אך שפירא מציין שמעבר לאיכות הגבוהה של הקפה והייחודיות של שיטת ה-Iperespresso, במקום 5.5 גרם קפה בקפסולה שמציע המתחרה, בקפסולות של illy יש כ-7 גרם, כמו במנת אספרסו במכונה מקצועית של בית קפה, מה שמאפשר לכם להיות הבריסטה הפרטי של עצמכם, גם בלי לצאת מהבית.

/ מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות