איך תבחר את מכונת הקפה שלך

איך תבחר את מכונת הקפה שלך

גם אתם הגעתם למסקנה שהגיע הזמן ואתם רוצים מכונת אספרסו לבית או למשרד? החלטה טובה! אז איזו מכונה כדאי? קפסולות, פולי קפה או מכונה ידנית? מהי המכונה המתאימה לכם ביותר? ריכזנו עבורכם את התשובות?


– אני לא אוהב לעבוד קשה ואני לא מבין גדול בקפה. עדיין, אני רוצה לשתות בבית אספרסו מצוין בהכנה פשוטה ומיידית
מה שאתה צריך זה מכונה המבוססת על קפסולות או פודים. בשני המקרים לא יידרש ממך דבר מלבד לחיצת כפתור כדי לזכות בכוס האספרסו המיוחלת, בלי כאבי ראש ובלי לכלוך מיותר.
ההבדל המהותי ביותר בין הפודים לקפסולות הוא הדרך בה הקפה ארוז במנה. קפסולות עשויות פלסטיק או אלומיניום, בעוד הפודים עטופים בנייר. בנוסף, פודים מתאימים בדרך כלל למספר סוגי מכונות (תקן E.S.E), בעוד הקפסולות מתאימות בדרך כלל למכונות של יצרן ספציפי בלבד.

– אני רוצה לשתות קפה איכותי גם במשרד

בדרך כלל במשרדים עדיף להשתמש במכונות אוטומטיות הטוחנות את פולי הקפה ומפיקות אספרסו ואפילו קפוצ'ינו בלחיצת כפתור! במשרדים קטנים מאוד בעלי צריכה דומה לצריכה ביתית אפשר להשתמש בפתרון של קפסולות או פודים. במשרדים בינוניים (10-50 עובדים) או משרדים גדולים (מעל 50 עובדים) ניתן לקבל מכונה בהצבה ללא עלות בתמורה להתחייבות חודשית של קניית קפה. לפרטים נוספים לחצו כאן
– יש לי בית קפה שמגיש מאות כוסות קפה ביום ואני רוצה מכונה אמינה ואיכותית

בתי קפה מקצועיים משתמשים במכונות קפה מקצועיות אשר יודעות לעמוד בעומס רב של הכנת כוסות קפה והקצפת חלב. ישנם מגוון יצרנים של מכונות מקצועיות וחשוב לעבוד עם מותג ידוע ועם גורם יציב שיודע לספק שירות ואחריות על המכונה. בנוסף, יש חשיבות רבה לתחזוקה השוטפת של מכונה מקצועית ולכן חשוב שספק הקפה שלך יידע להדריך אותך איך לשמור על המכונה לאורך זמן בהתאם לעומס השימוש בבית הקפה. לפרטים נוספים על שירותי הקפה שלנו לבתי קפה ומסעדות לחצו כאן
– אני בדרך להיות מומחה קפה ולכן מעוניין ליהנות מקפה איכותי ביותר גם בבית
במקרה כזה אין שאלה – מכונת קפה ידנית בתוספת של מטחנה איכותית היא תענוג אמיתי לחובבי הקפה שאוהבים להיות מעורבים בתהליך ההכנה, משלב הטחינה, דרך דחיסת הקפה בראש והחליטה האיטית לאספרסו ארומתי. בניגוד למכונות אוטומטיות או מכונות קפסולות / פודים, בהן מה שקובע את איכות כוס הקפה יהיה חומר הגלם וסוג המכונה, במכונות ידניות יש משמעות רבה למיומנות הבריסטה שמכין את הקפה. כיוונון המטחנה, כמות הקפה והדחיסה שלו בראש, כל אלה ועוד ישפיעו על התוצאה הסופית. המכונות הידניות מתאימות במיוחד ל"פריקים" של קפה שאוהבים להשקיע התהליך הקפה ורואים אותו כ"טקס" ולא רק כאמצעי לכוס הקפה.

עדיין לא בטוחים? צרו איתנו קשר במייל info@landwer.co.il או בטלפון 1-700-500-676 ונשמח לעזור לכם

/ מגזין

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

סל הקניות